Gotowe projekty

domów jednorodzinnych


   Lokalizacja działki


...to nic innego jak miejsce, w którym osoba budująca dom w przyszłości zamieszka i spędzi wraz z rodziną pewien etap swego życia. Odpowiednia lokalizacja będzie miała znaczący wpływ na komfort i wygodę codziennego funkcjonowania mieszkańców.

Od czego zacząć

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na odległość od miejsca , w którym na co dzień funkcjonujemy. Im mniejsza odległość działki od centrum miasta tym cena jej zakupu zazwyczaj jest wyższa, jednak przyszłe koszty związane z dojazdem do pracy czy szkoły mogą tę różnicę zbilansować.

Nawet jeśli przeprowadzamy się kilka czy kilkanaście kilometrów za miasto , należy dokładnie sprawdzić jak długo będziemy dojeżdżać do ważnych dla nas miejsc. Jeśli mamy dorastające dzieci – to czy będą mogły same korzystać ze środków lokomocji w nowym miejscu. Jak daleko od domu jest przystanek autobusowy lub bus, a także podstawowe elementy infrastruktury takie jak sklep, poczta, apteka przychodnia etc. Na działkę należy pojechać kilka razy o różnych porach dnia. Posłuchać odgłosów z okolicy. Czy nie słychać np. autostrady, choć jest oddalona o kilka kilometrów? A może niedaleko stąd do lotniska i dźwięk samolotów będzie zakłócał nasz spokój?

Tak więc jeśli będziemy dokładni i czujni, raczej nie zaskoczą nas niechciane niespodzianki.

Zobacz inne projekty domów

Projekty domów: Projekt domu HG-E2
Projekt domu HG-E2 zobacz »
Projekty domów: Projekt domu HG-A4
Projekt domu HG-A4 zobacz »
Projekty domów: Projekt domu HG-C4
Projekt domu HG-C4 zobacz »
zobacz wszystkie »


Zobacz projekty
Projekty domów o pow. < 120m2
Projekty domów o pow. 120-150m2
Projekty domów o pow. > 150m2

wszystkie projekty domów »
Znajdź projekt
Symbol projektu
Powierzchnia
Typ domu
Garaż
Informacje
SYSTEM - DOM INTELIGENTNY
 
! ZAMÓW KATALOG !
 
Zamów katalog
 
HG Atelier POLECA
copyright by HG Atelier Autorska Pracownia Projektowa Gotowe projekty domów jednorodzinnych ul. Grenadierów 7c, 30-085 Kraków
warunki sprzedaży | projekty domów - zawartość | zmiany w projekcie | projekty domów | gotowe projekty domów | zamówienie | kontakt | mapa strony